Komedija
N-13

C'est la vie! | GRL PWR kino vakaras paaugliams Le sens de la fête

Amžiaus cenzas: N-13
Sukurta: Prancūzija
Režisierius: Olivier Nakache, Eric Toledano
Vaidina: Jean-Pierre Bacri („Asteriksas ir Obeliksas: misija Kleopatra“, L. Bessono „Metro“), Gilles Lellouche („Afera pagal Antonį Zimerį“), Suzanne Clément („Mamytė“, „Bet kokiu atveju Lorens“) ir kiti
Trukmė: 1 Val. 55 min.

Apie GRL PWR:

13-16 metų paaugles vienijantis GRL PWR kviečia į pasimatymą - kartu pasižiūrėti prancūzų komediją „C’est la vie!”.

Vasario 12 d. antradienį, 16 val. vyks specialus kino seansas į kurį kviečiame ir TAVE.

GRL PWR - tai vidiniam ir išoriniam grožiui atskleisti skirti workshop’ai merginoms nuo 13 iki 16 metų. Dukart per savaitę susitinkančios merginos kalbasi, ieško, bando, mokosi ir gerai praleidžia laiką kartu. Taip jos gali atrasti atsakymus į svarbius klausimus: kas esu aš, kas man svarbu, ko aš siekiu, kaip atrodyti stilingai ir kas yra tikri santykiai. Ieškant ir randant atsakymus į visus šiuos klausimus galima pamilti save tokią, kokia esi.

Pažadame linksmą kompaniją ir įdomų pokalbį po to, kuriame keletui aktyviųjų padovanosime dovanėlės.

O jeigu tau įdomu kas yra „GRL PWR“ užsuk į www.grlpwr.lt, FB: grlpwrlt, IG: grlpwr_lt ar tiesiog rašyk GRL PWR įkūrėjai Eglei Kislovski egle@grlpwr.lt!

Be to smagu pranešti, kad bilietus gali įsigyti už ypatingą, friendly kainą – 5 eur.

 

Apie filmą:

Pobūvių organizatoriumi Maksas dirba daugiau nei trisdešimt metų. Jau lyg ir norėtų pailsėti, tačiau reikia išpildyti dar vieną užsakymą – surengti prabangias Pjero ir Elenos vestuves XVII a. dvare. Kaip visada Maksas viską kruopščiai suplanavo: pasamdė padavėjų komandą, virėjus, indų plovėjus, davė nurodymus fotografui, užsakė muzikantus, gėlių dekoracijas – visus reikalingus tobulos šventės elementus. Tačiau lyg tyčia viena paskui kitos pasipila klaidos. Kažkas kažką pamiršo, atliko ne laiku, ir patyręs Maksas ima artėti prie katastrofos.

Filme atveriami pasiruošimo vestuvėms užkulisiai, pilni absurdiškų nesusipratimų, juokingų tuo atveju, jei nesi šventės dalyvis.

 

Filmas prancūzų kalba su lietuviškais subtitrais.