Degustacinis kinas
N-20

Degustacinis kinas | IPA degustacija

Amžiaus cenzas: N-20

Mieli žiūrovai, atvykus prašome laikytis šių reikalavimų:

- Vyresniems nei 6 m. asmenims seanso metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (kaukes ar respiratorius);
- Prieš ir po seanso pasirūpinkite rankų higiena (dezinfekcines priemones rasite salės prieigose);
- Eilėje prie bilietų kasos laikykitės saugaus, ne mažesnio nei 1 m. atstumo nuo aplinkinių asmenų. Bilietus maloniai kviečiame iš anksto įsigyti internetu;
- Pasiliekame teisę į seansą neįleisti asmenų, kuriems pasireiškia akivaizdūs viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai.


Jūs prašėte - mes įgyvendinome. Pristatome visiškai naują, vasarišką degustacinio kino programą, kurioje alaus ekspertas Tomas Josas pristatys ir visiems drauge pasiūlys išbandyti tris unikalius kartaus alaus skonius. Nuskalavę gomurius, atsipūsime su lengvais užkandžiais ir trimis kruopščiai parinktais bei priderintais lietuvių režisierių trumpametražiais filmais. Pažadame rūgščių potyrių ir istorijų kupiną vakarą.

PROGRAMA:

Degustacija Nr. 1

Kolektyviniai sodai. Rež. Vytautas Katkus, 2019 m.

Tai istorija apie atšalusius tėvo ir sūnaus santykius. Jie galutinai pražūsta abejingumo sūkuryje. Filmo premjera įvyko paralelinėje Kanų kino festivalio programoje „Kritikų savaitė“.

Degustacija Nr. 2

Atmink, iš molio esi. Rež. David Heinemann, Elvina Nevardauskaitė, 2017 m.

Seniausia Lietuvos gamykla įkvepia gyvybės naujai darbininkų kartai ir jų gaminamoms molinėms plytoms. Erdvės, jų tekstūros ir garsai perkelia į neapibrėžtą, mistišką dimensiją. Nykstanti gamykla ir sizifiškas darbas joje primena apie mūsų pačių mirtingumą. Iš molio kilęs, dulke pavirsi.

Degustacija Nr. 3

Jau puiku, tik dar šiek tiek. Rež. Lina Lužytė, 2009 m.

1992-ieji. Lietuva jau atgavusi Nepriklausomybę. Filmo istorija prasideda vienoje Vilniaus gamyklų, kurios darbuotojai traukia burtus. Laimėtojas galės įsigyti importinį šaldytuvą. Šaldytuvo nori visi, bet labiausiai – Danguolė. Šaldytuvo Danguolė nelaimi, dar skaudžiau – jis atitenka jos kaimynei. Visgi filmo herojė nelieka tuščiomis, ji ištraukia paslaptingąjį prizą. Gamyklos darbuotoja Danguolė netikėtai tampa savotiška Lietuvos ambasadore.