Fantastinis, Animacinis, Romantinis, Visai šeimai
V

Dilili Paryžiuje Dilili à Paris

Amžiaus cenzas: V
Sukurta: Prancūzija, Belgija, Vokietija
Režisierius: Michel Ocelot
Prodiuseris: Christophe Rossignon, Philip Boëffard
Scenaristas: Michel Ocelot
Vaidina: Prunelle Charles-Ambron, Enzo Ratsito, Natalie Dessay
Trukmė: 1 Val. 35 min.

Mieli žiūrovai, atvykus prašome laikytis šių reikalavimų:

- Vyresni nei 6 m. asmenys seanso metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (kaukes ar respiratorius);

- Prieš ir po seanso pasirūpinkite rankų higiena (dezinfekcines priemones rasite salės prieigose)

- Eilėje prie bilietų kasos laikykitės saugaus, ne mažesnio nei 1 m. atstumo nuo aplinkinių asmenų. Bilietus maloniai kviečiame iš anksto įsigyti internetu.

- Pasiliekame teisę į seansą neįleisti asmenų, kuriems pasireiškia akivaizdūs viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (sloga, kosulys, čiaudulys).


Gražiosios epochos Paryžiuje paslaptingai dingsta mergaitės. Viena drąsi mergaitė vardu Dilili nusprendžia savarankiškai imtis tyrimo, kuris ją nuveda į žymias Paryžiaus vietas ir supažindina su didžiausiais to meto mąstytojais ir kūrėjais, tokiais kaip Pablo Picasso, Marie Sklodowska-Curie ar Gustavas Eifelis. Kiekvienas jų prisideda vertingomis žiniomis, įžvalgomis ar patarimais, kurie padeda toliau gvildenti mažosios detektyvės tyrimą.

„Kirikou“ bei „Azuro ir Asmaro“ režisieriaus Michel Ocelot kūrinys „Dilili Paryžiuje“ išradingai supažindina su Prancūzijos kultūra, menu, istorija, ir įdomiausiomis to laikmečio asmenybėmis. Nuostabiai animuota kelionė po Gražiosios epochos Paryžių įtrauks ne tik vaikus, bet ir jų tėvus.

Filmas dubliuotas lietuviškai.