Eime su manimi | Rekomenduojama 5-12 klasėms

Eime su manimi | Rekomenduojama 5-12 klasėms

Eime su manimi | Rekomenduojama 5-12 klasėms

 

1982 metais visame pasaulyje žinomas Zen budizmo meistras Thich Nhat Hanh įkūrė Slyvų kaimelį – vienuolyną Prancūzijos kaime, skirtą gyventi vienuoliams ir vienuolėms, o pasauliečiams iš viso pasaulio atvykti ir susipažinti su mindfulness praktika.

Pastaraisiais metais mindfulness praktika tapo labai populiari, jos įtaka mažinant stresą bei nerimą pakurstė pasaulinį susidomėjimą gilesniu jos suvokimu. Kaip „ekologiškas” tapo nauja kryptimi maistui, taip mindfulness tapo nauja kryptimi protui. Plačiai žinomas 90-ties metų Zen budizmo meistras Thich Nhat Hanh milijonus žmonių Vakaruose supažindino su mindfulness praktika.

Savo draugo Martin Luther King Jr. nominuotas Nobelio taikos premijai, Thich Nhat Hanh taip pat yra žmogaus teisių aktyvistas, poetas ir puikus rašytojas. Jo knygos tapo bestseleriais visame pasaulyje, o socialiniame tinkle Facebook juo seka milijonai.

„Jaudinantis ir puikus filmas, užfiksavęs Thich Nhat Hanh esmę, gelmę ir poeziją...  nuostabus kupinas meilės kūrinys.” Alejandro G. Iñárritu


Originalus filmo pavadinimas: Walk with me

Režisierius: Max Pugh, Marc J. Francis

Žanras: Dokumentinis

Šalis: Jungtinė Karalystė