Kultūros pasas

Kultūros pasas

Kultūros pasas

KINO DELI pristato: kino edukacijos renginys PAMOKOS KINE!

Nuo 2019 m. dalyvaujame priemonėje, skirtoje visų Lietuvos mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas.

Kino seansai PAMOKOS KINE! skirti 1-12 klasių moksleiviams. Specialiai Kultūros paso paslaugoms paruoštos unikalios ir kokybiškos kino programos, kurios siūlo filmus įvairioms amžiaus grupėms: „Astridos Lindgren istorijos“ bei “Pamokančios istorijos gamtoje”. Programos tikslas – ne tik atliepti formaliojo ugdymo temas audiovizualinėmis priemonėmis, bet ir ugdyti dalyvių kultūrinį samoningumą, kritinį mąstymą, medijų raštingumą, plėsti jų akiratį, puoselėti vertybių sistemą. Geresniam filmo suvokimui siūlome profesionalaus moderatoriaus paslaugą - aptarimą po peržiūros, kurios metu mokiniai turi galimybę įsigilinti į matytą filmą, mokytis jį analizuoti, interpretuoti, diskutuoti, priimti kito nuomonę. Taip pat siūlome galimybę, pasinaudojant metodine medžiaga, mokytojams pravesti aptarimą patiems kino salėje arba klasėje.

 

Šias programas galite rasti ir užsisakyti Kultūros paso tinklalapyje: https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai

Renginio trukmė: apie 2 val.

Renginio kaina: 5 Eur.

Kilus klausimams kreipkitės į KINO DELI administraciją tel. +370 671 81446 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai