Visai šeimai
V

European Arthouse cinema day. Atviras pokalbis ARTHOUSE'AS - MANO MEILĖ?

Amžiaus cenzas: V
Sukurta: Lietuva
Trukmė: 1 Val. 40 min.

Renginys nemokamas ir atviras visiems, tačiau išankstinė registracija būtina! Registracijos formą rasite čia: https://bit.ly/2IzYJwC

Kviečiame prisijungti ir sudalyvauti atviroje diskusijoje, apie "arthousinį" kiną. Kamerinėje kino teatro KINO DELI erdvėje vyksiantis pokalbis vėliau taps tinklalaidės apie kiną „Kino metropolis“ įrašu.

Kas yra arthouse kinas? Kaip šį kiną įvardina kritikai ir kaip jo reikšmę supranta žiūrovai? Ką arthouse reiškia Tau. Koks filmas yra palikęs didžiausią įspūdį arba labiausiai nuvylęs?

Kinas, kaip pokyčius ir kritinį mąstymą skatinantis veiksnys. Koks kinas leidžia mums tyrinėti mus supantį pasaulį ir žvelgti į jį per filosofinę prizmę, tyrinėti savo vidinį pasaulį, abejoti ir interpretuoti?

Apie visa tai ir dar daugiau susitikimo metu diskutuosime kartu su reklamos specialiste, prisiekusia kino mylėtoja ir tekstų autore Dovile Filmanavičiūte ir „Kūrybiška Europa“ MEDIA paprogramės koordinatore Austėja Milvydaite bei kitais.

Daugiau „Kino metropolis“ įrašų jau galite klausyti 15min audioplatformoje „Klausyk“ arba bet kurioje kitoje tinklalaidžių platformoje.