Degustacinis kinas
N-20

Gastronomijos savaitė | Filmas „Kelionė į Graikiją“ + degustacija

Amžiaus cenzas: N-20
Sukurta: Lietuva

Degustacijos data: Lapkričio 3 d. (antradienis), 18:30 val.

Renginio cenzas: N-20

Renginio bilietai: bit.ly/gastrosavaitegraikija

Jaukiai įsitaisę patogiose krėsluose žiūrėsime komediją „Kelionė į Graikiją“ ir ragausime restorano Kalimera paruoštus graikiškus skanėstus – pita duoneles, alyvuoges ir kitus gardžius graikiškus skoniųs! Šalia skanėstų – baltojo vyno taurė.

Apie filmą:

Kai Odisėjas paliko Troją, jam prireikė dešimties metų, kad sugrįžtų į gimtąjį Itaką. Puikiai visų žinomi ir mylimi britų aktoriai Steve Coogan ir Rob Brydon turi tik šešias dienas įveikti savo asmeninę odisėją.
Šioje kelionėje į Graikiją laukia smagūs ir nuoširdžiai juokingi dviejų vyrų ginčai dėl tragedijos ir komedijos, astronomijos ir biologijos, mitų, istorijos, demokratijos ir net gyvenimo prasmės. Bičiuliai aplankys garsiausius turistinius objektus, įskaitant Apolono šventyklą Delfuose, senovės Atėnus, Epidauro amfiteatrą, unikalią Hydros salą, Diros urvus, Nestoro rūmus, taip pat lankysis prabangiausiuose restoranuose ir viešbučiuose.
Filmo „Kelionė į Graikiją“ istorija prasidėjo prieš dešimtmetį, kuomet Didžiosios Britanijos televizijoje buvo pradėtas rodyti serialas „Kelionė“, kuriame S. Coogan ir R. Brydon vaidino savo pačių „pakoreguotas“ versijas, vėliau tapęs filmu. Po puikių kritikų atsiliepimų kiekvienas naujas serialo sezonas tampa trumpų atostogų į kiną žiūrovus kviečiančiu filmu.