Pagrindinė salė
18:30
Laisvos vietos: 14
Degustacinis kinas
N-20

Gastronomijos savaitė | Filmas „Reivas“ + „Kuro aparatūra“ alus Beats

Amžiaus cenzas: N-20
Sukurta: Jungtinė Karalystė
Trukmė: 2 Val. 0 min.

Renginio cenzas: N-20

Bilieto kaina: 20 Eur.

Trys skirtingi „Kuro aparatūra“ išvirti alūs kuriuos degustuosime klausydami alaus eksperto pasakojimų. Prie gėrimų - priderinti užkandžiai ir tobulai penktadieniui tinkančio filmo „Reivas“ peržiūra.

„Kuro aparatūra“ - tai trys vaikinai iš Vilniaus, su didele meile alui, pradėję nuo „čigonavimo“, šiuo metu alų verdantys legendiniame „Kablyje“, miesto centre.

Apie filmą:

1994-ieji, Škotija. Mažame miestelyje gyvena du bičiuliai. Spaneris – sunkaus charakterio, įžūlus, kilęs iš socialiai rizikingos šeimos ir gyvenantis šia diena. Džonas – pareigingas, drovus, stropiai dirbantis dėl geresnės ateities. Vaikinai turbūt negalėtų būti skirtingesni, tačiau būtent dėl to ir tampa neišskiriamais draugais. Labiausiai juos suartina begalinė meilė reivo muzikai. Škotijos vyriausybei uždraudus viešus susibūrimus, vaikinai nusprendžia priešintis ir žūtbūt sudalyvauti didžiausiame vasaros reivo vakarėlyje.
Legendinį „Traukinių žymėjimą“ primenančiame filme surinktas puikus reivo ir techno muzikos garso takelis: The Prodigy, Ultra Sonic, Orbital, Plastikman, The Acid, Leftfield, Outlander, Vapourspace ir daugybė kitų.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.