Komedija, Romantinis
N-13

GURMANO SEANSAS. Meilė kaip bestseleris Book of Love

Amžiaus cenzas: N-13
Sukurta: JAV
Režisierius: Analeine Cal y Mayor
Vaidina: Sam Claflin, Verónica Echegui, Antonia Clarke
Trukmė: 1 Val. 46 min.

DĖMESIO – nuo sausio 17 dienos visiems vyresniems nei 6 m. asmenims kino seansų metu privaloma dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius. Valgyti bei gerti gėrimus kino salėje galima.

Romantiškas, komiškas ir labai meksikietiškas – toks žiūrovų laukia artėjantis Gurmano seansas. Kelionėje po Meksiką jus lydės ne tik kurioziškos filmo herojų situacijos, tačiau ir specialiai Downtown Food Hall barmenų paruošti kokteiliai – kivių skonio Margaritos!

Bilieto kaina: 12 €

Cenzas: N-20 (tik žiūrovams nuo dvidešimties metų)

Apie filmą: Ne itin sėkminga karjera galintis pasigirti anglų rašytojas Henris (akt. Sam Claflin) sužino, jog jo romanas apie gilią ir dvasingą meilę tapo nuo lentynų Meksikoje šluojamu bestseleriu. Už netikėtą išgarsėjimą ir gerbėjų minias rašytojas galėtų dėkoti meksikietei vertėjai Marijai (akt. Verónica Echegui), tačiau dienos švieson išlenda ne visai malonus faktas. Kaip paaiškėja, nuobodžią ir jokioje šalyje neperkamą Henrio knygą Marija nusprendė perrašyti – taip gimė Meksikoje hitu tapęs erotinis romanas, neturintis nieko bendra su Henrio parašyta knyga. Deja, pristatymo turas jau suplanuotas, tad nieko apie savo kūrinio perrašymą nenutuokiantis Henris leidžiasi kelionėn, kurioje patenka į viena už kitą keblesnes situacijas, o šalia esanti meksikietė Marija vis labiau kaitina brito kraują.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.