SALĖS NUOMA

KINO DELI – tai ypatingai jauki 26 vietų kino salė įsikūrusi pačioje miesto širdyje, Downtown Food Hall, kur šviežią ir kokybišką maistą ruošia daugiau nei 10 skirtingų virtuvių, veikia didelį gėrimų asortimentą turintis baras.


Kiek kainuoja kino salės nuoma?

Kino salė nuomojama tik pilnomis valandomis, pagal nustatytus įkainius. Kino salės nuomos valandinis įkainis: 120 €* (su PVM)

*filmas į salės nuomos kainą neįeina.

Kiek vietų yra salėje?

26 itin patogūs krėslai ir 13 staliukų.

Mažiesiems kino žiūrovams siūlome papildomus paaukštinančius sėdmaišius.

Ar į salę galima neštis užkandžius ir gėrimus?

Į salę galite įsinešti tik užkandžius ir gėrimus įsigytus Downtown Food Hall restoranuose ar bare. Jeigu norite renginiui iš anksto užsisakyti užkandžių ar gėrimų – informuokite mus ir mielai pasidalinsime meniu, patarsime, parekomenduosime :)

Ar išsinuomojus salę, privaloma žiūrėti filmą?

Tikrai ne! Galite rodyti nuotraukas, savo kurtus video ar daryti pristatymus, rengti spaudos konferencijas, komandų teambuilding'us ar pan.

Kokius filmus galima žiūrėti kino salėje?

Galite išsinuomoti filmus iš KINO DELI repertuaro, taip pat galite žiūrėti ir savo atsineštą medžiagą.

Ką daryti norint užsisakyti salę?

1. Parašykite mums preliminarią dieną, laiką ir planuojamą nuomos trukmę (laiką visuomet apvaliname pilnomis valandomis).

2. Paminėkite, ką norėtumėte žiūrėti. Jei norėtumėte išsinuomoti filmą – atsiųsime pasirinkimus ir mielai parekomenduosime, parinksime geriausiai jūsų šventei tinkančią juostą.

3. Paminėkite ar norėsite užsisakyti maisto bei gėrimų, nurodykite preliminarų renginio planą.

4. Kuomet suderinsime visas detales, atsiųsime Jums sąskaitą – jos apmokėjimas bus rezervacijos patvirtinimas. Salę planuojamai datai bei laikui rezervuojame tik gavę apmokėjimą.

Taisyklės:

1. Rekomenduojame dėl salės nuomos kreiptis likus bent savaitei iki planuojamo renginio datos.

2. Maistą bei gėrimus į salę galima įsinešti tik iš Downtown Food Hall.

3. Rezervaciją turite pradėti ir užbaigti sutartu laiku. Viršijus sutartą laiką 10 min. bus taikomas papildomas mokestis už kiekvieną uždelstą minutę.

4. Jeigu norėsite žiūrėti asmeninę medžiagą ar rodysite ją iš savo kompiuterio, privalote likus bent 3 darbo dienoms iki renginio datos atvykti ir pasitikrinti techniką/pristatyti medžiagą kino teatro administracijai. Neatvykimo ar medžiagos nepristatymo atveju už renginio metu kylančius techninius nesklandumus neatsakome.