Kino deli taisyklės perkant internete

 

1. Kino bilietus internetu galite įsigyti interneto svetainėje www.kinodeli.lt (toliau –  Kino Deli).
2. Perkant bilietus internetu, svetainėje Jums reikia susipažinti su Bendrosiomis naudojimosi el. parduotuve taisyklėmis bei susipažinti su el. parduotuvės Privatumo politika.
3. Pirkdami bilietus, Jūs patys esate atsakingi už pateikiamų asmens duomenų teisingumą. Jei Jūs nepateikiate tikslių asmens duomenų, Kino Deli neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.
4. Kino Deli atsako už vartotojo duomenų saugumą ir jų neviešinimą tretiesiems asmenims bei naudojimą tik Privatumo politikoje nurodytais tikslais. Visais kitais atvejais vartotojo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
5. Vartotojai yra patys atsakingi už savo veiksmus, padarytus perkant kino bilietus el. parduotuvėje.
6. Kai kuriems filmams nustatyti žiūrovų amžiaus apribojimai. Jei Jūs įsigijote bilietus į filmą, pažymėtą indeksu (žymima prie kino filmo žanro) N-18 (nuo 18 m.) arba N-16 (nuo 16 m.), tačiau esate jaunesnio amžiaus, į salę nebūsite įleistas, o pinigų už bilietus negrąžinsime. Visada susipažinkite su pateikiama apie filmą informacija.
7. Į kino seansą nupirkti bilietai negrąžinami ir nekeičiami. Prieš pirkdami bilietus, visada tiksliai suplanuokite kino filmo seanso laiką ir bilietų skaičių, nes, pasikeitus Jūsų planams Kino deli padėti nebegalės. Pasirinkę vietas, pirkimą Jūs turite atlikti per 15 minučių.
8. Kino Deli neatsako už nesėkmingą pirkimo operaciją dėl Jūsų kompiuterio asmeninių nustatymų.  Jei nepavyksta prisijungti prie mūsų interneto svetainės, atlikti mokėjimo už bilietus arba atlikę mokėjimą internetu negavote žinutės apie sėkmingą pirkimo operaciją, pirmiausia patikrinkite savo el. pašto brukalo (angl. spam) skyrelį, taip pat įsitikinkite, ar Jūsų kompiuterio ugniasienė (angl. firewall) ir antivirusinė įranga tiksliai suderinta ir leidžia prieigą prie Kino Deli svetainės. Iškilus klausimams ar neaiškumams, visada galite kreiptis į Kino Deli administraciją el. pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
9. Kino Deli neatsako už vartotojo nuostolius, jei nuostoliai buvo patirti  neatsižvelgus į Kino Deli rekomendacijas ar vartotojo įsipareigojimus arba nesusipažinus su šiomis taisyklėmis, nors tokia galimybė vartotojui buvo suteikta, arba savaip jas interpretavus.
10. Jei Jums kyla abejonių, ar teisingai supratote akcijų, nuolaidų ar konkursų taisykles, bilietų kainas, kino filmų seansų laiką ar kino teatro taisykles, visada galite kreiptis pagalbos į Kino Deli el. pašto adresu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .
11. Kino Deli pasilieka teisę vienašališkai keisti taisykles iš anksto apie tai nepranešusi. Informacija apie pasikeitimus visada skelbiama svetainėje www.kinodeli.lt