Kino Deli taisyklės

 


Dėkojame už tai, kad gerbiate mūsų darbą ir taisykles. Jų laikymasis padeda mums kokybiškai rodyti filmus ir suteikti Jums aukščiausios kokybės paslaugas.
Kino Deli yra įsikūręs A.Smetonos g. 5, Vilniuje. Kino teatras dirba visomis savaitės dienomis, repertuaras skelbiamas www.kinodeli.lt, su administracija galite susisiekti Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu +370 671 81446.

Kino salėje:

 • norėdamas patekti į pasirinktą kino filmo seansą, lankytojas privalo turėti tam seansui galiojantį kino bilietą;
 • kino bilietas galioja vienam asmeniui ir tik kino filmui, kurio laikas ir data nurodyta ant bilieto;
 • nuolaidos daromos, pateikus pažymėjimą prieš įsigyjant bilietą kasoje;
 • įsigijus bilietą su nuolaida internetu, galiojantį pažymėjimą reikia pateikti įeinant į salę. Nepateikus pažymėjimo, bilietas negalioja;
 • griežtai draudžiama trukdyti kitiems lankytojams, trikdyti kino filmo peržiūrą bei seanso metu naudotis mobiliaisiais telefonais;
 • draudžiama sąmoningai gadinti kino teatro inventorių ir kitą turtą;
 • į salę įleidžiama tiek žmonių, kiek salėje yra sėdimų vietų. Privaloma sėsti biliete pažymėtoje vietoje. Papildomi bilietai neparduodami, papildomos kėdės nepristatomos;
 • salėje griežtai draudžiama rūkyti ir vartoti narkotines medžiagas;
 • asmenys su gyvūnais į kino salę patekti negali.


Bilietai:

 • bilietus į Kino deli seansus galima įsigyti internete www.kinodeli.lt arba Kino deli kasoje (A.Smetonos g. 5, Vilnius);
 • bilietai telefonu nerezervuojami, taip pat negrąžinami ir nekeičiami. Kino teatro kasoje galima atsiskaityti tik kortele.
 • kino teatro repertuaras skelbiamas internete. Kino teatras pasilieka teisę keisti repertuarą. Tiksliausias ir nuolat atnaujinamas repertuaras skelbiamas kino teatro internetiniame puslapyje.
 • bilietų kasa atidaroma likus 30 minučių iki pirmojo dienos seanso. Bilietų kasa uždaroma 15 minučių po paskutinio seanso pradžios.
 • DĖMESIO - NUO 2021 M. RUGPJŪČIO 18 D. VISI KINO DELI BILIETAI GALIOJA TIK SU GALIMYBIŲ PASU.

Dovanų kuponai:

 • dovanų kuponus į Kino Deli seansus galima įsigyti internete www.kinodeli.lt arba Kino deli kasoje (A.Smetonos g. 5, Vilnius);
 • dovanų kuponai nėra grąžinami ar keičiami į pinigus;
 • jeigu dovanų kupono vertė yra mažesnė už norimą įsigyti kino filmo bilietą, skirtumą visada galima primokėti;
 • nepanaudotas dovanų kupono likutis nėra grąžinamas;
 • panaudoti kuponai nėra kompensuojami;
 • negaliojantys, pamesti ir sugadinti (pažeisti) dovanų kuponai nėra kompensuojami;
 • dovanų kuponai galioja tik repertuariniams Kino Deli seansams. Jų negalima panaudoti einant į specialius seansus, degustacinio kino seansus ar kitus renginius.
 • dovanų kuponai galioja tik iki ant jų nurodytos datos.

Žiūrovai:

 • į kino seansus patenka pateikę kino teatro kasoje arba internetu įsigytą bilietą, galiojantį tam seansui, į kurį einama;
 • įsigiję bilietą su nuolaida internetu kino teatro administratoriui pateikia nuolaidą patvirtintinantį dokumentą;
 • norėdami įsigyti bilietą su nuolaida kino teatro kasoje, nuolaidą suteikiantį pažymėjimą parodykite prieš įsigydami bilietą;
 • kvietimus ar dovanų čekius į konkretaus filmo seansą galima išsikeisti, įsigyjant bilietą internete arba kino teatro kasoje. Kvietimai ir dovanų čekiai galioja tik iki ant jų nurodytos datos.

Kino teatras turi teisę:

 • paprašyti žiūrovų tapatybę ir amžių patvirtinančių dokumentų, jei perkami bilietai į kino filmą, kuriame numatomas draudžiamasis amžiaus cenzas ar norima įsigyti bilietą su nuolaida;
 • neįleisti filmo amžiaus cenzo neatitinkančio asmens į kino seansą;
 • neparduoti bilietų ir neįleisti į filmą nešvariais drabužiais apsirengusio, aitrų kvapą skleidžiančio asmens;
 • neparduoti bilietų ar neįleisti į seansą asmenų, stipriai apsvaigusių nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų bei pažeidžiančių viešąją tvarką.
 • pašalinti iš kino teatro asmenis, pažeidusius viešąją tvarką, nurodytą taisyklėse, nekompensuojant lėšų, išleistų bilietui įsigyti; rimtesnių nusižengimų atveju pažeidėją perduoti policijai;
 • neparduoti bilietų asmenims, anksčiau pažeidusiems taisyklėse nustatytą viešąją tvarką;
 • patikrinti įtarimą keliančius daiktus.

Kino Deli privatumo politika

UAB „Smetonos klubas“ (juridinio asmens kodas 304787958, buveinės adresas A.Smetonos g. 5, Vilnius) yra Asmens duomenų valdytojų valstybės registre įregistruotas asmens duomenų valdytojas, kuris renka ir naudoja asmens duomenis šioje privatumo politikoje nurodytomis sąlygomis ir tvarka.

1.    Ši privatumo politika yra skirta asmenims, kurie naudojasi Kino Deli interneto svetainėje www.kinodeli.lt teikiamomis paslaugomis.
2.    Naudodamiesi Kino Deli interneto svetainėje teikiamomis paslaugomis, Jūs besąlygiškai sutinkate su šia privatumo politika. Jei nesutinkate su privatumo politikos sąlygomis, jūs neturite teisės naudotis interneto svetaine ir joje teikiamomis paslaugomis.
3.    Registruodamiesi gauti naujienas ar pirkdami bilietus, Jūs privalote pateikti savo el. pašto adresą.
4.    Kino Deli netikrina Jūsų pateiktos informacijos. Jūs esate atsakingas, kad registracijos anketoje pateikti duomenys būtų tikslūs ir  teisingi.
5.    Kino Deli neatsako už neteisėtą naudojimąsi Jūsų duomenimis, taip pat už Jums ar tretiesiems asmenims padarytą žalą pasinaudojant Jūsų duomenimis.
6.    Pateikdami savo duomenis svetainėje Jūs kartu suteikiate UAB „Smetonos klubas” teisę rinkti, kaupti, sisteminti, naudoti ir tvarkyti šioje privatumo politikoje nustatytais tikslais visus ir bet kuriuos asmens duomenis.
7.    Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų, taip pat kitų asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų. Tvarkydamas ir saugodamas Jūsų asmens duomenis Kino Deli įgyvendins tinkamas organizacines ir technines priemones, kurios užtikrins asmens duomenų apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.
8.    Jūsų asmens duomenys bus naudojami, siekiant įvykdyti užsakymus dėl kino bilietų/kuponų pirkimo, suteikti galimybę dalyvauti Kino Deli siūlomose lojalumo programose, suteikiant naudingą informaciją apie kiną, renginius, akcijas, bilietų kainas bei nuolaidas, kitus ypatingus pasiūlymus ar suteikti bet kokią kitą Jūsų pasirinktą informaciją bei siekiant tinkamai įvykdyti kitas interneto svetainėje teikiamas paslaugas.
9.    Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais tik gavus Jūsų sutikimą, kuris išreiškiamas registracijos anketoje pažymint atitinkamą langelį. Jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą, kad asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, apie tai informuodami Kino Deli administraciją el. laišku Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

NAUJIENLAIŠKIAI

10.    Kino Deli svetainėje įvesdami savo el. pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius, kurie leis pirmiesiems sužinoti apie Kino Deli pasiūlymus ir naujienas . Įvedus elektroninio pašto adresą ir užsakius naujienlaiškį, Jūsų nurodytu el. paštu išsiųsime patvirtinimą.
11.    Išsiuntęs naujienlaiškį, Kino Deli gali rinkti statistinius duomenis apie Jūsų elgesį, pavyzdžiui, ar atidarėte el. laišką, kokias nuorodas paspaudėte.
12.    Jūsų el. pašto adresą naujienlaiškių siuntimo tikslu tvarkysime iki Jūsų atsisakymo gauti Kino Deli naujienas. Atsisakyti Kino Deli naujienlaiškių prenumeratos galite naujienlaiškio apačioje paspausdami atitinkamą nuorodą arba kitais šioje politikoje nurodytais būdais.

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

13.    Kas yra slapukai?
14.    Slapukas (angl. cookie) – tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į Jūsų kompiuterio arba mobilaus prietaiso naršyklę, kai Jūs apsilankote svetainėje. Sekantį kartą apsilankius svetainėje šis failas gali būti nuskaitytas, kad svetainė galėtų atpažinti Jūsų kompiuterį ar mobilųjį prietaisą.
15.    Kam mes naudojame slapukus?
16.    Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti Jūsų galimybę naršyti patogiau, teikti Jums patrauklius pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie svetainės naudotojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę, klientų aptarnavimą ir Kino Deli teikiamas paslaugas.
17.    Prieigą prie statistinių duomenų apie Kino Deli svetainės lankytojus turi Kino Deli darbuotojai.
18.    Prieigą prie techninių įrašų taip pat gali turėti Kino Deli partneriai, kurie teikia Kino Deli interneto svetainės turinio valdymo įrankius.
19.    „Google Analytics“ įrankį suteikia JAV įmonė „Google Inc.“, tad ji taip pat turi prieigą prie šiuo įrankiu surinktų statistinių duomenų. „Google Inc.“ yra įsipareigojusi taikyti ES-JAV Privatumo skydo principus, kurie užtikrina, kad paslaugų teikėjas atitinka ES privatumo standartų reikalavimus. Šiam teikėjui taip pat taikomi sutartiniai įpareigojimai užtikrinti privatumą. Apie tai galite paskaityti https://www.google.com/analytics/terms/dpa/dataprocessingamendment_20160909.html.
20.    Slapukus galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose, suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą“.
21.    Jūsų asmens duomenis turi teisę naudoti tik Kino Deli ir bendrovės partneriai, su kuriais UAB „Smetonos klubas“ bendradarbiauja, vykdant ir administruojant interneto svetainėje teikiamas paslaugas. Jūsų asmens duomenys taip pat gali būti atskleisti valstybės valdžios institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytais atvejais.
22.    Jūsų asmens duomenys bus saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja šioje privatumo politikoje nustatyti duomenų tvarkymo tikslai.
23.    Kino Deli pasilieka teisę bet kuriuo metu vienašališkai keisti privatumo politikos sąlygas. Pakeistos privatumo politikos sąlygos įsigalioja nuo jų paskelbimo Kino Deli interneto svetainėje www.kinodeli.lt dienos.