Pagrindinė salė
17:15
Laisvos vietos: 14
Pagrindinė salė
19:45
Laisvos vietos: 14
Drama, Psichologinis
N-13

Juodasis Strazdas Blackbird

Amžiaus cenzas: N-13
Sukurta: JAV, Jungtinė Karalystė
Režisierius: Roger Michell („Noting Hilas“, „Mano pusseserė Reičel“, „Haid Parkas prie Hadsono“, „Labas rytas“, „Skiriamoji juosta“)
Vaidina: Kate Winslet, Mia Wasikowska, Susan Sarandon, Sam Neill, Rainn Wilson, Bex Taylor-Klaus, Lindsay Duncan.
Trukmė: 1 Val. 37 min.

Pagrindinė filmo herojė (akt. Susan Sarandon), kenčia nuo nepagydomos ligos. Po ilgų apmąstymų, dvejonių ir kančių moteris nusprendžia nebelaukti, kol liga ją pribaigs ir išeiti iš gyvenimo pati. Pagaliau apsisprendusi, ji į svečius savaitgaliui sukviečia visus didelės šeimos narius (tris giminės kartas), kad visiems kartu praneštų savo sprendimą. Moters dukterys (aktorės Kate Winslet ir Mia Wasikowska) palaiko motinos apsisprendimą, tačiau šeimoje yra ir griežtų eutanazijos priešininkų. Išgirdę didžiąją naujieną, giminaičiai, be abejo, įsivelia į karštas diskusijas.

Pokalbių atmosferai kaistant, šeima ima vis labiau nesivaldyti ir pamažu į paviršių iškyla nepatogios giminės paslaptys bei giliai slėptos nuoskaudos. Aiškėjant vis naujoms detalėms apie šeimos narių tarpusavio santykius, situacija staiga pasisuka visiškai netikėta linkme. Moteris supranta, kad įgyvendinti savo sprendimo gali ir nepavykti...

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.