Pagrindinė salė
19:10
Laisvos vietos: 26
Biografinis, Drama
N-13

Kibirkščiuojantis Luiso Veino gyvenimas The Electrical Life of Louis Wain

Amžiaus cenzas: N-13
Sukurta: Jungtinė Karalystė
Režisierius: Will Sharpe
Vaidina: Benedict Cumberbatch, Claire Foy, Olivia Colman, Taika Waititi, Nick Cave, Toby Jones
Trukmė: 1 Val. 51 min.

Visus kino gurmanus taip pat kviečiame ir į ypatingus, gastronominių potyrių kupinus filmo seansus: bit.ly/1gurmanoseansas

Biografinė drama „Kibirkščiuojantis Luiso Veino gyvenimas“ žiūrovą kviečia vizitui į XIX amžių. Istorijos epicentre – dailininkas Luisas Veinas – neįtikėtinai talentingas, savotišką gyvenimo būdą propaguojantis aristokratas. Palaikomas žmonos Emily, purvinu gatvės gyvūnu laikytas kates dailininkas pavertė populiariausiu ir geidžiamiausiu augintiniu – jo išgarsintos katės piešiniuose linksminasi, šoka, eina į mokyklą, apsipirkinėja ir kas rytą keliauja į darbą. Tačiau už gyvenimo džiaugsmą ir grožį skleidžiančių L. Veino piešinių slypi skausminga dailininko asmeninio gyvenimo ir meilės istorija, verta kino ekrano.

Įspūdingas aktorių žvaigždynas: Benedict Cumberbatch, Claire Foy, Olivia Colman, Taika Waititi, Toby Jones ir atlikėjas Nick Cave spalio 22-ąją susitinka įspūdingoje istorijoje „Kibirkščiuojantis Luiso Veino gyvenimas“, pasakojančioje kaip vieno dailininko teptukai pasaulį privertė eiti iš proto dėl jo piešiniuose vaizduojamų kačių.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.