Biografinis, Drama, Istorinis
N-13

„KORSAŽAS“. Imperatoriškas seansas su ypatingu gėrimu Corsage

Amžiaus cenzas: N-13
Sukurta: Prancūzija, Vokietija
Režisierius: Marie Kreutzer
Scenaristas: Marie Kreutzer, Judith Kaufmann
Vaidina: Vicky Krieps, Florian Teichtmeister, Katharina Lorenz, Jeanne Werne
Trukmė: 1 Val. 53 min.

Festivalis Scanorama pasibaigė, tačiau žiūrimiausių filmų kelionė tęsiasi. Šį sekmadienį kviečiame į gurmanišką kino pasimatymą su filmu KORSAŽAS, prie kurio kūrybingieji Downtown Food Hall barmenai priderino originalų vokišką kokteilį (atskleisime paslaptį – bus ir mėtos šakelių, ir laimo „saulučių“ ir burbuliukų, ir kitų intriguojančių skonių!)

Bilieto kaina: 11 Eur

Seanso cenzas: N-20

Moteriai negalima rūkyti, piktnaudžiauti saldumynais, bėgioti, per garsiai juoktis, per greitai jodinėti. Motinai negalima teikti pirmenybės grynam orui, o ne mokslams, lavinti vaiko vaizduotę, o ne paklusnumą, kvailioti ir taip rodyti blogą pavyzdį. Imperatorienei negalima turėti savo nuomonės, rinktis, kada pakilti nuo vakarienės stalo, nesakyti beprasmės sveikinimo kalbos. Elžbieta Vitelsbach, dar žinoma kaip Sisi, yra moteris, motina ir Austrijos imperatorienė. Jai jau 40, ir visoms šioms taisyklėms ji išdidžiai rodo vidurinį pirštą. Ji susitikinėja su buvusiais mylimaisiais, ironiškai šypsosi iš ją gaubiančių legendų ir, padedama patikimos tarnaitės, kurpia pabėgimo planą. Korsetas veržia per stipriai, jos tikslas – laisvė.

Filmas prestižiniame Kanų kino festivalio, programoje „Ypatingas žvilgsnis“, pelnė aktorei Vicky Krieps apdovanojimą už geriausią aktorės vaidmenį, Europos kino apdovanojimuose nominuotas geriausio filmo, režisieriaus ir aktorės kategorijose, o Europos šalių kino forume „Scanorama“ buvo lankomiausių filmų trejetuke.

Filmas vengrų, vokiečių, prancūzų, italų, anglų kalbomis su lietuviškais subtitrais.