Animacinis, Visai šeimai
V

LIMONADINĖ PREMJERA! Mažasis Alanas Lille Allan - den menneskelige antenne

Amžiaus cenzas: V
Sukurta: Danija
Režisierius: Amalie Næsby Fick
Trukmė: 1 Val. 20 min.

TOKIO filmo premjerą tiesiog būtina tinkamai atšvęsti! Vasaros pasitiktuvių ir vaikų gynimo dienos proga (06.01) žiūrovus kviečiame į naujo animacinio filmuko premjerą, kurios metu atsigaivinti ir nuotykių troškulį nuplauti galėsite su Downtown Food Hall specialiai paruoštu (ir laabai gardžiu) naminiu limonadu!

Per vasaros atostogas mažasis Alanas (11m.) jaučiasi be galo vienišas ir yra įkalbamas tapti žmogumi antena savo senam NSO apsėstam kaimynui, manančiam, kad iš kosmoso atkeliauja didžiulis ateivių laivynas. Tačiau tai, ką jie randa, yra toli gražu ne galima ateivių invazija – tai tik smalsi ateivių mergaitė Britnė, besidominti mūsų planeta ir mokykloje rengianti projektą apie žmonių rasę. Sugriuvus netvirtai antenos konstrukcijai, Britnė išgelbsti mažąjį Alaną ir praranda savo erdvėlaivį.

Dabar Mažasis Allanas turi padėti jai grįžti namo, o ji susižavi šiuo mažyčiu žmonių rūšies pavyzdžiu: kodėl šis berniukas vis kartoja, kad jam viskas gerai, nors jo tėvai ką tik išsiskyrė, o jis akivaizdžiai nėra laimingas? Ar taip elgiasi visi mažieji žmogeliukai?

Filmukas dubliuotas lietuvių kalba.