ATSIMINIMAI IŠ ITALIJOS

ATSIMINIMAI IŠ ITALIJOS

ATSIMINIMAI IŠ ITALIJOS

Komedija | 2020

Nuostabios Italijos gamtos fone tėvas ir sūnus permąstys savo gyvenimus ir iš naujo atras meilę.

3.99

LIETUVIŲ KALBA SU LIETUVIŠKAIS SUBTITRAIS

Londono menininkas Robertas visuomet išsiskyrė bohemiška prigimtimi, tad nenuostabu, kad jo šeimyninis gyvenimas, švelniai tariant, nebuvo tobulas. Vieną dieną Robertas sulaukia žinios apie savo buvusios žmonos mirtį ir jos palikimą – vilą Toskanoje. Tačiau palikimas skirtas ne jam vienam. Antrasis vilos paveldėtojas – Roberto sūnus Džekas, su kuriuo tėvas matosi itin retai.

Priversti aplinkybių, Robertas ir Džekas kartu iškeliauja į Italiją. Atvykus prie namo, kuriame prabėgo didelė Džeko vaikystės dalis, juos ištinka šokas dėl vilos būklės: apgriuvęs, apdulkėjęs ir varganas namas nė iš tolo neprimena kažkada buvusios didybės. Trumpai pasitarę, vyrai nusprendžia vilą šiek tiek paremontuoti ir parduoti, o pagalbos pastaruoju klausimu kreipiasi į vietinę nekilnojamojo turto agentę Keitę. Būdamas menininkas, namo remonto klausimais Robertas yra beviltiškas. Į pagalbą pasitelkę vietinius auksarankius, vyrai kimba į darbus. Leisdami laiką kartu, Robertas ir Džekas norom nenorom ima daugiau bendrauti tarpusavyje. Pamažu į paviršių iškyla senos istorijos, prisiminimai, nuoskaudos ir priekaištai. Su naujais jausmais jiems padeda tvarkytis ir abiejų netikėtai atrasta romantika: Robertas ima vis labiau žavėtis žodžio kišenėje niekad neieškančia Keite, o Džekas įsimyli žavią vietinę virtuvės šefę Nataliją.

Nuostabios Italijos gamtos fone tėvas ir sūnus permąstys savo gyvenimus, atras atsakymus į seniai kamavusius klausimus, prisimins tikrąsias vertybes ir iš naujo atras meilę.

PAVADINIMAS ORIGINALO KALBA: Made in Italy
REŽISIERIUS: James D'Arcy
TRUKMĖ: 1 val. 34 min.