BITĖ MAJA

BITĖ MAJA

BITĖ MAJA

Animacinis | 2014

Medumi kvepianti pasaka visus kviečia į vasaros pievą, kur galėsime pasigrožėti pačiais spalvingiausiais jos gyventojais.

3.00

LIETUVIŲ KALBA

Mieli animacinės istorijos „Bitė Maja“ personažai mažuosius mokys draugystės ir drąsos, o šias pamokas lydės smagiausi bitutės Majos ir jos bičiulių nuotykiai. Nuo pat gimimo smalsioji Maja išsiskiria iš kitų mažųjų bičių būrio. Negalėdama nusėdėti vietoje, ji pirmoji turi paragauti, pauostyti ir ištirti viską aplinkui. Nuoširdi ir draugiška Maja labai greitai susiranda bičiulių, tačiau jos būdas patinka ne visiems. Smalsioji bitutė trukdo suktai prižiūrėtojai Buzlinai regzti savo planą – ji ketina sukiršinti taikias bites su pavojingomis širšėmis ir paveržti avilio karalienės sostą.

Maja, bitinukas Vilis, artistiškos prigimties žiogas Flipas ir draugiškas širšiukas Stingas atsiduria pačiame pavojingų įvykių sūkuryje. Jie turi apsaugoti savo avilių gyventojus nuo bręstančio karo, nuraminti įniršusias širšes, išgelbėti karalienę ir, svarbiausia, išsaugoti draugystę ir pasitikėjimą vienas kitu.

Originalus pavadinimas: Maya The Bee

Sukurta: Australija, Vokietija

Metai: 2014

Režisierius: Alexs Stadermann

Vaidmenis lietuviškai įgarsino: Judita Urnikytė (Maja), Donalda Meiželytė (Buzlina), Sergejus Ivanovas (Vilis), Giedrius Arbačiauskas (Flipas), Simonas Storpirštis (Stingas), Saulė Degutytė (Karalienė), Edita Zizaitė (Kasandra), Jurgis Damaševičius (Barnis), Algirdas Dainavičius (Arnis), Tomas Langvinis (Kandis) ir kiti.

Trukmė: 1 val. 29 min.

Cenzas: V