DŽIMAS SAGA IR MAŠINISTAS LUKAS

DŽIMAS SAGA IR MAŠINISTAS LUKAS

DŽIMAS SAGA IR MAŠINISTAS LUKAS

Visai šeimai | 2018

Filmas prasideda nuostabioje mažytėje Snūderlando saloje, kurioje karaliauja Alfonsas Be Penkiolikos Dvyliktas.

3.00

LIETUVIŲ KALBA

Filmas prasideda nuostabioje mažytėje Snūderlando saloje, kurioje karaliauja Alfonsas Be Penkiolikos Dvyliktas. Čia gyvena mašinistas Lukas ir jo mažasis draugas Džimas Saga, tačiau sala tokia mažytė, kad užaugusiam Džimui joje tiesiog nebelieka vietos gyventi ir tenka iškeliauti. Mašinistas Lukas nusprendžia palaikyti jam kompaniją. Kelionei jie paruošia lokomotyvą Emą ir leidžiasi į Mandalos karalystę. Jie nepabūgsta susidurti su pavojais ir pasiryžta išlaisvinti princesę Li Si. Mažasis Džimas ir mašinistas Lukas turi kirsti Sutemų slėnį, einantį per Mirties nasrus ir galiausiai pasiekti Tūkstančio Vulkanų žemę. Kelyje jie sutinka įvairias keisčiausias būtybes – Mandalos imperatoriaus virėją Ping Pongą, tariamą milžiną poną Turą Turą, taip pat drakonę ponią Iltienę, pusdrakonį Nepomuką ir trylika plėšikų.

Šis epiškas fantastinis nuotykių filmas buvo filmuojamas įspūdingose vietovėse nuo Bavarijos kalnų iki slaptų mistiškų vietų Pietų Afrikoje. Filmo grožis atsiskleidžia ne tik užburiančiame vizualume, bet ir jį papildančiose kruopščiai, su meile sukurtose detalėse, atėjusiose iš garo mašinos epochos.

Originalus pavadinimas: Jim Button and Luke The Engine Driver

Sukurta: Vokietija

Metai: 2018

Režisierius: Dennis Gansel

Vaidmenis lietuviškai įgarsino: Algirdas Dainavičius (Lukas), Augustas Žilys (Džimas), Giedrius Arbačiauskas (Karalus Alfonsas), Jeronimas Milius (Nepomukas), Juozas Gaižauskas (Imperatorius), Edita Zizaitė (Ponia Iltienė), Sergejus Ivanovas (Turas Turas)

Trukmė: 1 val. 50 min.

Cenzas: N-7