GNOMAI

GNOMAI

GNOMAI

Animacinis | 2017

Chloja kartu su gnomais ir erzinančiu kaimynų berniuku ryšis ginti savo naujųjų namų ir viso pasaulio.

3.00

LIETUVIŲ KALBA

Į naują namą su mama gyventi persikėlusi Chloja entuziazmu netrykšta. Visi draugai liko toli, vienintelis vaikas naujoje vietoje – erzinantis kaimynų berniukas Liamas. Namas didžiulis, nejaukus ir, lyg to būtų maža, tiesiog prikištas kvailai atrodančių sodo nykštukų. Susierzinusi Chloja šiaip ne taip prisiverčia galvoti apie jos laukiančią naująją mokyklą, tačiau mergaitės mintis greitai nutraukia tie patys netikėtai atgiję sodo nykštukai.
Atsipeikėjusi nuo pirmojo išgąsčio, Chloja išsiaiškina, kad sodo nykštukai save vadina gnomais, o jų darbas – saugoti namą ir visą planetą nuo piktų, bet juokingų ir varles primenančių padarų. Jie ateina iš kito pasaulio per portalą, atsiveriantį keistajame name. Netrukus, prasidėjus tų padarų atakai, Chloja kartu su gnomais ir netgi erzinančiu kaimynų berniuku ryšis ginti savo naujųjų namų ir viso pasaulio.

Originalus pavadinimas: Gnome Alone

Sukurta: Kanada, Jungtiniai Arabų Emyratai, JAV

Metai: 2017

Režisierius: Peter Lepeniotis

Lietuviškai įgarsino: Algirdas Dainavičius (Zukas), Gabrielė Malinauskaitė (Britani), Judita Urnikytė (Chloja), Juozas Gaižauskas (Gyvsidabris), Jurgis Damaševičius (Zemfyras), Neringa Varnelytė (Ketrina), Simonas Storpirštis (Lijamas)

Trukmė: 1 val. 25 min.

Cenzas: V