IŠDAVYSTĖ

IŠDAVYSTĖ

IŠDAVYSTĖ

Biografinė, romantinė drama | 2016

Pagal tikrus įvykius sukurtoje jausmingoje dramoje pasakojama visoje Prancūzijoje pagarsėjusi kontraversiška meilės istorija.

3.00 €

PRANCŪZŲ KALBA SU LIETUVIŠKAIS SUBTITRAIS

Prancūzų polinkis į slaptus emocinius ryšius jau seniai yra tapęs savotiška kliše. Žavu ir koketiška tai gali pasirodyti tik žvelgiant labai paviršutiniškai. Iškilę į viešumą tokie santykiai galingomis emocijų bangomis persirita per įsimylėjėlių ir aplinkinių žmonių gyvenimą. Slaptų romanų kaina gali būti milžiniška.

Žanas yra pavyzdinio moterų kalėjimo direktorius. Trisdešimt devynerių metų vyrui sekasi ne tik karjera, jis turi mylinčią žmoną ir nuostabią dukrą. Tačiau į jo gyvenimą tarsi liepsna įsiveržia jauna kalinė Ana, kuri Žano valdomame kalėjime laukia nuosprendžio už visuomenėje rezonansą sukėlusį nusikaltimą. Tarp gerokai jaunesnės, seksualios ir laukiniu veržlumu spinduliuojančios Anos ir kalėjimo vadovo užsimezga aistringas ryšys. Neįveikiam aistra priverčia Žaną rinktis tarp brangiausių jam dalykų – šeimos bei darbo ir jokios ateities neturinčių santykių su teisiamąja. Puolęs į neviltį vyras mėgina atsiriboti nuo Anos ir grįžti pas šeimą, tačiau neištvėręs vidinių kančių vėl metasi į kalinės glėbį. Beprotybė apėmusi abu įsimylėjėlius kėsinasi prasiveržti tragiškiausia savo forma.

Originalus pavadinimas: Down by Love

Sukurta: Prancūzija

Režisierius: Pierre Godeau

Vaidina: Adèle Exarchopoulos, Guillaume Gallienne, Stéphanie Cléau

Trukmė: 1 val. 50 min.

Cenzas: N-16