IŠTRAUKTI PEILIAI

IŠTRAUKTI PEILIAI

IŠTRAUKTI PEILIAI

Komedija, kriminalinis, mistinis | 2019

Rašytojo gimtadienio proga į namus suvažiuoja visa didžiulė šeima. Tačiau kitą rytą po puikaus vakarėlio jubiliatas randamas negyvas. Prasideda netikėtų siužeto posūkių virtinė.

3.99 €

ANGLŲ KALBA SU LIETUVIŠKAIS SUBTITRAIS

Harlanas Trombis (aktorius Christopher‘is Plummer‘is) yra itin sėkmingas (ir, žinoma, turtingas) rašytojas, švenčiantis 85-erių metų sukaktį. Šia proga į jo namus suvažiuoja visa didžiulė Harlano šeima. Kitą rytą po puikaus vakarėlio Harlanas randamas negyvas. Bylą tiriantis detektyvas Blankas (akt. Daniel‘is Craig‘as) labai greitai ima įtarti, kad mirtis nebuvo tokia natūrali, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Uždraudęs gausiai susirinkusiems giminaičiams bei tarnams išeiti iš namo, detektyvas pasiraitoja rankoves ir ima aiškintis, kas padėjo Harlanui persikelti į aną pasaulį.

Netikėtų siužeto posūkių ir puikaus humoro prisodrintoje juostoje surinktas tikras Holivudo žvaigždynas: be jau minėtų aktorių juostoje taip pat vaidina Chris‘as Evans‘as, Ana de Armas, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Don‘as Johnson‘as ir Michael‘as Shannon‘as.

Pavadinimas originalo kalba: Knives Out

Sukurta: JAV

Metai: 2018

Režisierius: Rian Johnson

Vaidina: Jamie Lee Curtis, Daniel Craig, Chris Evans, Michael Shannon, Ana de Armas

Trukmė: 2 val. 10 min.