KLUBAS „STUDIO 54“

KLUBAS „STUDIO 54“

KLUBAS „STUDIO 54“

Filmas atskleidžia legendinio klubo, veikusio Niujorke Manhetene paskutiniais 8-tojo dešimtmečio metais, istoriją.

ANGLŲ KALBA SU LIETUVIŠKAIS SUBTITRAIS

Svajonė, trukusi tik akimirką. Vakarėliai tarp rojaus ir pragaro. Gandais ir mitais apipintas naktinis klubas „Studio 54“. Dokumentinis filmas „Klubas „Studio 54“ atskleidžia legendinio klubo, veikusio Niujorke Manhetene paskutiniais 8-tojo dešimtmečio metais, istoriją. Pirmą kartą vienas iš klubo įkūrėjų Ian Schrager atvirai kalba apie tai, kas slėpėsi už uždarų durų ir tik išrinktieji galėjo tai patirti.
Du vaikinukai iš Bruklino, Ian Schrager ir Steve Rubell sumąstė įkurti klubą. Nežinia, ar jie patys tikėjosi tokios sėkmės,  tačiau klubas „Studio 54“, nors gyvavo tik 33 mėnesius, tapo viso laikotarpio simboliu.  
Glamūras, blizgesys, hedonizmas, užburiantys vakarėliai, disko muzika, įtraukianti ir nepaleidžianti. Garsiausios pasaulio žvaigždės – Andy Warhol, Michael Jackson, Elton John, John Travolta, Tina Turner, Cher, David Bowie, Liza Minnelli, Elizabeth Taylor ir kiti žibėjo „Studio 54“ padangėje. Ne mažiau legendinės eilės prie klubo durų, kai gatvėje susidarydavo didžiulės grūstys, o policija atvykdavo jų valdyti. Visi svajojo čia patekti, bet tik mažumai buvo atvertos durys.

 

Režisierius: Matt Tyrnauer

Vaidina: Ian Schrader, Andy Warholas, Michaelas Jacksonas, Eltonas Johnas, Johnas Travolta, Tina Turner, Cher, Davidas Bowie, Liza Minnelli, Elizabeth Taylor

Trukmė: 98 min.