PATVIRTINTA KOPIJA

PATVIRTINTA KOPIJA

PATVIRTINTA KOPIJA

(Certified Copy, drama/romantinis, 2010)

Antikvariato galerijos savininkė sutinka rašytoją, kuris atvyko į Toskaną pristatyti savo knygos apie originalius meno kūrinius ir jų kopijas.

3.64 EUR.

Anglų kalba su ispaniškais subtitrais.

Geriausia 2010 m. Kanų kino festivalio aktorė Juliette Binoche ir pirmą kartą kine vaidinantis garsus britų operos baritonas Williamas Shimellis. Prancūzė antikvariato galerijos savininkė sutinka anglų rašytoją, kuris atvyko į Toskaną pristatyti savo knygos apie originalius meno kūrinius ir jų kopijas. Jiems apsilankius vienoje kavinių, jos savininkė palaiko vyrą ir moterį pora, ir tai jiems visai patinka. Prancūzė ir britas nuo intelektualių kalbų pereina prie užuominų apie vienas kito asmeniškas detales, išsinuomoja viešbučio kambarį, apie kurį abu kalba kaip apie vietą, kur praleido savo medaus mėnesį. Rašytojas vienu metu net garsiai pasvarsto: „Mes nebloga pora, tiesa?“. Taigi ar jie pora, ar tiesiog jos kopija?

Sukurta: Prancūzija, Italija, Iranas, Belgija
Režisierius: Abbas Kiarostami
Vaidina: Juliette Binoche, William Shimell, Jean-Claude Carrière, Agathe Natanson, Gianna Giachetti, Adrian Moore, Angelo Barbagallo
Trukmė: 1 val. 46 min.