PER TAVE VIENOS BĖDOS

PER TAVE VIENOS BĖDOS

PER TAVE VIENOS BĖDOS

Komedija | 2018

Vieną dieną Ivona sužino, kad jos mylėtas vyras buvo ne herojus, o priešingai – kerštingas ir korumpuotas pareigūnas.

3 €

PRANCŪZŲ KALBA SU LIETUVIŠKAIS SUBTITRAIS

Tarnybos metu žuvęs kapitonas Santis buvo neginčijama Marselio policijos pajėgų pažiba ir pasididžiavimas. Jo drąsa ir žygdarbiai virto legendomis, policininkui buvo pastatytas paminklas, o jauna jo našlė, policijos inspektorė Ivona kas vakarą sūnui pasakoja istorijas iš didvyriško jo tėčio gyvenimo. Visą tiesą apie velionį kapitoną žino tik pora artimiausių jo bendradarbių.

Tačiau tiesa turi bjaurų įprotį anksčiau ar vėliau iškilti į paviršių. Vieną dieną taip ir nutinka: Ivona sužino, kad jos mylėtas vyras buvo ne herojus, o priešingai – kerštingas, korumpuotas ir ganėtinai žiaurus pareigūnas. Ypač moterį sukrečia Antuano istorija – jaunas vyras tapo nešvarių kapitono Sančio darbelių atpirkimo ožiu ir sėdo aštuoneriems metams. Atsipeikėjusi po pirmojo šoko, Ivona nutaria ištaisyti bent šią klaidą ir kaip nors atsilyginti Antuanui už jo patirtas kančias...

Naujausioje savo juostoje Tunise gimęs prancūzų režisierius Pierre‘as Salvadori sujungia du mėgstamiausius žanrus: nesusipratimais pagrįstą komediją bei humoru prisotintą kriminalinį trilerį. Na, o žaviosios „Amelijos iš Monmartro“ Audrey Tautou ir pristatinėti nereikia.

Sukurta: Prancūzija

Režisierius: Pierre Salvador

Vaidina: Adele Haenel, Audrey Toutou, Pio Marmai ir kiti.

Cenzas: N-13