TRUMPI, BET FILMAI. TIK TARP MŪSŲ

TRUMPI, BET FILMAI. TIK TARP MŪSŲ

TRUMPI, BET FILMAI. TIK TARP MŪSŲ

VILNIAUS TARPTAUTINIS TRUMPŲJŲ FILMŲ FESTIVALIS

Naujosios kartos lietuvių moterų kūrėjų darbų programa, kurią sudaro keturi trumpieji filmai.

3.99

LIETUVIŲ KALBA SU ANGLIŠKAIS SUBTITRAIS

„Tik tarp mūsų” - tai talentingų naujosios kartos lietuvių moterų kūrėjų filmų programa, kurioje raginama įsiklausyti į save, pažinti mus supančią aplinką bei joje užkoduotus santykius. Keturių trumpametražių filmų programoje pristatomos istorijos labai kontrastingos – prabylančios apie vienatvę, tėvų ir vaikų santykius, mūsų vidinius balsus ir tolimą meilę. Filmai buvo rodyti sausį vykusio 14-ojo Vilniaus tarptautinio trumpųjų filmų festivalio nacionalinėse konkursinėse programose.

AMMU (Ammu)

2021, vaidybinis, 24 min. Rež. Karolina Nadzeikaitė

Netolimoje ateityje, pagrindinė veikėja Alex, po dar vieno skaudaus išsiskyrimo, užsirašo į įstaigą, kurioje žmonės yra mokomi gyventi vienatvėje. Vieno iš mokymų etapo metu, Alex yra supažindinama su jauna įstaigos darbuotoja vardu Kaste, su kuria užmezga artimą ryšį. Tačiau Alex nėra įspėjama, kad mokymų esmė yra netikėtai ir stipriai išugdyti gebėjimą būti vienam.

LAUKAIS (Through the Fields)

2019, vaidybinis, 15 min. Rež. Kamilė Milašiūtė

Mama su dviem suaugusiomis dukromis atvyksta į sodybą praleisti paskutinio vasaros savaitgalio. Vos atvykus tarp moterų įsiplieskia nesibaigiantys konfliktai. Jie priverčia jas išarčiau pažvelgti į save ir nuoširdžiai apsvarstyti tarpusavio ryšį, kuris trukdo joms atsiriboti ir gyventi savarankiškai.

ATSKIRTI BALSAI

2020, dokumentinis, 17 min. Rež. Elvina Nevardauskaitė, David Heinemann.

Trys lietuviai dalinasi prisiminimais, apie tai kaip jie pirmą kartą išgirdo balsus savo galvoje. Bepasakodami jie vėl išgyvena viską iš naujo. Ar tai kančia ar palaiminimas? Kiekvienas iš jų turi skirtingą nuomonę. Tai dokumentinis filmas apie balsų girdėjimą ir atskirtį nuo įprasto gyvenimo.

SENIS

2021, vaidybinis, 30 min. Rež. Elena Rožukaitė

Vaiva svajoja išvažiuoti gyventi į Ispaniją pas mylimąjį, bet prieš tai turi užsidirbti pinigų gyvenimo pradžiai svetimoje šalyje. Ji pradeda dirbti neįgalaus vyro slauge atokiame Lietuvos vienkiemyje. Laikas čia bėga lėtai, o mylimasis vis nekelia ragelio.

PROGRAMOS TRUKMĖ: 86 min.
PROGRAMOS CENZAS: N-16