Nuotykių, Dokumentinis, Visai šeimai
V

National Geographic KIDS seansas + dirbtuvėlės: Elniuko Ailo kelionė per Laplandiją Aïlo: Une odyssée en Laponie

Amžiaus cenzas: V
Sukurta: Prancūzija, Suomija
Režisierius: Guillaume Maidatchevsky
Trukmė: 1 Val. 26 min.

Leiskitės į gražiausią metų kelionę ir patirkite žavų gamtos nuotykį kartu su elniuku Ailo filme „Elniuko Ailo kelionė per Laplandiją”.

Dokumentinio filmo pagrindu sukurtą įstabaus grožio istoriją kino teatre KINO DELI pristato vienas populiariausių žurnalų apie gamtą vaikams National Geographic KIDS, o jauniesiems žiūrovams padovanos po naujausią žurnalo National Geographic KIDS numerį.

Kviečiame patirti tikrą gamtos ir gyvūnijos pasaulio atradimo džiaugsmą, o po filmo peržiūros pasidalinti įspūdžiais ir sudalyvauti kūrybinėse meno dirbtuvėlėse

Arktyje nufilmuota, visai šeimai skirta dokumentika „Elniuko Ailo kelionė per Laplandiją“ užburs įstabiais, žmogaus nepaliestais, gamtos vaizdais.

Elniukas Ailo, prižiūrimas motinos, tik mokosi žengti pirmuosius žingsnius Laplandijos sniegynuose. Nutolęs nuo bandos jis turės perbristi sraunias upes, įveikti snieguotus kalnynus ir išmokti, kaip nepakliūti plėšrūnams į nasrus. Pirmus elniuko gyvenimo metus vaizduojanti įstabi pasaka – jo pažintis su laukiniu pasauliu, kur kiekvienas gyvūnas kovoja už išlikimą ir giminės tęstinumą.

Viso renginio trukmė apie 2 val.