Komedija
N-13

Pats sau milijonierius Pats sau milijonierius

Amžiaus cenzas: N-13
Sukurta: Lietuva
Režisierius: Tadas Vidmantas
Vaidina: Audrius Bružas, Gelminė Glemžaitė
Trukmė: 1 Val. 30 min.

Pagrindinis šios juostos herojus trisdešimt ketverių metų Donatas Puky gyvena Kaune su savo sužadėtine Laurita ir jos kiauksinčiu madingu šuneliu Gučiu. Už Donatą jaunesnė Laurita dirba instagramo modeliu. Tuo tarpu Donatas ne tik vadovauja viešbučiui, kurį jam prieš išvažiuodamas gyventi į Šveicariją paliko tėvas, bet visai neseniai įsigijo kripto valiutų „fermą“ ir sportinį „Lamborghini“ automobilį. Neverta net sakyti, kad Donatui įvaizdis yra svarbiausias dalykas gyvenime.
Būtent dėl to, Donato ir Lauritos veiduose nuolat spindi šypsenos... Bet tik tada, kai telefonų kameros įjungtos. Už kadro ši pora neturi bendrų interesų, tad atrodo, kad juos sieja tik buitis ir geras įvaizdis.
Viskas pakrypsta netikėta linkme, kai Donatas sulaukia tėvo skambučio. Kurį laiką užsienyje gyvenęs milijonierius verslininkas praneša turįs reikalų, tad su savo drauge Goda trumpam grįžtąs į Lietuvą. Donato tėvas pabrėžia, kad nekantrauja susipažinti su sūnaus sužadėtine Laurita, nori apžiūrėti naują namą ir naują automobilį, kuriuos Donatas nusipirko už jo dovanotus pinigus.
Tačiau nei pagrindinio veikėjo tėvas, nei jo sužadėtinė Laurita nežino, kad Donatas tėvelio dovaną investavo visai kitaip nei buvo liepta. Todėl nenuostabu, kad paaiškėjus, jog butas, kuriame pora dabar gyvena, nėra Donato nuosavybė ir jog vaikinas nėra aptekęs pinigais, Laurita iš karto jį palieka. Dabar Donato užduotis yra ne tik susirasti namą ir automobilį, kuris įtiktų tėvui, bet ir greitai susiorganizuoti merginą, kuri suvaidintų jo sužadėtinę Lauritą.
Pasinaudojęs bičiulio patarimu, Donatas neria į internetines paieškas, kad šitaip susirastų merginą, kuriai sumokėtų už vaidybą. Tačiau likimas ir vėl iškrečia pokštą – kandidatę į „sužadėtinės“ vaidmenį Donatas randa ne tarp agentūros atrinktų merginų, o tarp savo viešbučio bendradarbių. Neseniai padavėja viešbučio restorane dirbanti Milda (akt. G. Glemžaitė) galiausiai sutinka pagelbėti direktoriui, tik bėda, kad ji dar nežino, į ką tiksliai įsivėlė. Namo ir automobilio paieškas lydi ne mažiau komiškos ir absurdiškos situacijos.
Ar Donatui pavyks apkvailinti tėvą ir jo merginą? Ar Milda susitvarkys su jai tekusiu vaidmeniu? Nesunku nuspėti, kad yla anksčiau ar vėliau išlįs iš maišo. Tačiau iki tol mūsų herojaus laukia vingiuotas ir staigmenų kupinas kelias. Kelias, kuriame išmokstama svarbiausia gyvenimo pamoka – gebėjimas būti savimi.

Filmas lietuvių kalba.