Drama
V

Raudoni lapai. Izraelio kino naktis | KULTŪROS NAKTIS 2019 Alim adumim

Amžiaus cenzas: V
Režisierius: Bazi Gete
Trukmė: 1 Val. 30 min.

74 m. amžiaus Saliamonas Tadela yra sunkaus būdo, užsispyręs ir nervingas žmogus. Taip pat išsigandęs, bijantis mirti ir būti vienas. Prieš 28-erius metus su šeima pakeitęs gyvenamąją aplinką - iš Etiopijos emigravęs į Izraelį - jis pasirinko uoliai tęsti originalios kultūros tradicijas. Filmo herojus kalba mažai ir sunkiai šneka hebrajų kalba.
Filmo pasakojimas prasideda paminklo atidengimu Saliamono žmonai. Šeimos valgio metu grįžus iš kapinių, iškart kyla ginčas dėl turto ir gilus plyšys atsiveria tarp šeimos narių. Saliamonas leidžiasi į kelionę aplankyti savo vaikų. Jis supranta, jog priklauso sparčiai nykstančiai etninės grupės emigrantų kartai, kuri tiki, jog sugebėjo sėkmingai perduoti Etiopojos kultūros vertybes savo vaikams. Skaudi realybė atsisuka prieš Saliamoną. Nusivylimas, atsivėręs po vaikų lankymo jų namuose, jam yra per sunkus. Saliamonas, suvokdamas kai kurias naujas jį ištikusias gyvenimo realijas, bando išgyventi savaip.
„Raudoni lapai“ – tai filmas apie kartų skirtumus ir konfliktus, susijusius su tradicijomis, šeimos vertybėmis, lyčių vaidmenimis ir santykiais už bendruomenės ribų.

Filmas hebrajų kalba su lietuviškais subtitrais.

SEANSAS NEMOKAMAS, TAČIAU REGISTRACIJA BŪTINA - https://bit.ly/2WEZixz