Drama, Komedija, Muzikinis
N-16

Reivas Beats

Amžiaus cenzas: N-16
Sukurta: Jungtinė Karalystė
Režisierius: Brian Welsh
Scenaristas: Kieran Hurley, Brian Welsh
Vaidina: Cristian Ortega, Lorn Macdonald, Laura Fraser, Brian Ferguson, Ross Mann, Amy Manson, Rachel Jackson, Neil Leiper ir kt.
Trukmė: 1 Val. 41 min.

Mieli žiūrovai, informuojame:


- Vyresniems nei 6 m. asmenims seanso metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (kaukes ar respiratorius);
- Prieš ir po seanso pasirūpinkite rankų higiena (dezinfekcines priemones rasite salės prieigose);
- Eilėje prie bilietų kasos laikykitės saugaus, ne mažesnio nei 1 m. atstumo nuo aplinkinių asmenų. Bilietus rekomenduojame iš anksto įsigyti internetu;
- Pasiliekame teisę į seansą neįleisti asmenų, kuriems pasireiškia akivaizdūs viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai.

Apie filmą:

1994-ieji, Škotija. Mažame miestelyje gyvena du bičiuliai. Spaneris – sunkaus charakterio, įžūlus, kilęs iš socialiai rizikingos šeimos ir gyvenantis šia diena. Džonas – pareigingas, drovus, stropiai dirbantis dėl geresnės ateities. Vaikinai turbūt negalėtų būti skirtingesni, tačiau būtent dėl to ir tampa neišskiriamais draugais. Labiausiai juos suartina begalinė meilė reivo muzikai. Škotijos vyriausybei uždraudus viešus susibūrimus, vaikinai nusprendžia priešintis ir žūtbūt sudalyvauti didžiausiame vasaros reivo vakarėlyje.
Legendinį „Traukinių žymėjimą“ primenančiame filme surinktas puikus reivo ir techno muzikos garso takelis: The Prodigy, Ultra Sonic, Orbital, Plastikman, The Acid, Leftfield, Outlander, Vapourspace ir daugybė kitų.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.