Drama, Komedija, Muzikinis
N-20

REIVAS prie ekrano [1 užkrečiantis filmas, 3 ypatingi skoniai] Beats

Amžiaus cenzas: N-20
Sukurta: Jungtinė Karalystė
Režisierius: Brian Welsh
Scenaristas: Kieran Hurley, Brian Welsh
Vaidina: Cristian Ortega, Lorn Macdonald, Laura Fraser, Brian Ferguson, Ross Mann, Amy Manson, Rachel Jackson, Neil Leiper ir kt.
Trukmė: 1 Val. 41 min.

Penktadienio pre-party tema: meilės laiškas techno muzikai ir pašėlusiai jaunystei. Filmo ir jo garso takelio nepamiršite visą naktį, na o mūsų priderinti skoniai judins iš vietos. Galbūt kino salę trumpam paversime šokių aikštele?

Seanso cenzas: griežtai N20 (tikrinsime!)

Bilieto kaina: 15 € (į kainą įeina filmo bilietas ir trys priderinti shotai)

Apie filmą:

1994-ieji, Škotija. Mažame miestelyje gyvena du bičiuliai. Spaneris – sunkaus charakterio, įžūlus, kilęs iš socialiai rizikingos šeimos ir gyvenantis šia diena. Džonas – pareigingas, drovus, stropiai dirbantis dėl geresnės ateities. Vaikinai turbūt negalėtų būti skirtingesni, tačiau būtent dėl to ir tampa neišskiriamais draugais. Labiausiai juos suartina begalinė meilė reivo muzikai. Škotijos vyriausybei uždraudus viešus susibūrimus, vaikinai nusprendžia priešintis ir žūtbūt sudalyvauti didžiausiame vasaros reivo vakarėlyje.
Legendinį „Traukinių žymėjimą“ primenančiame filme surinktas puikus reivo ir techno muzikos garso takelis: The Prodigy, Ultra Sonic, Orbital, Plastikman, The Acid, Leftfield, Outlander, Vapourspace ir daugybė kitų.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.