Drama, Komedija, Romantinis
N-7

Šokis svajonės ritmu 2 High Strung Free Dance

Amžiaus cenzas: N-7
Sukurta: JAV
Režisierius: Michael Damian
Scenaristas: Michael Damian, Janeen Damian
Vaidina: Juliet Doherty, Jane Seymour, Harry Jarvis, Thomas Doherty
Trukmė: 1 Val. 43 min.

Frenkas Sinatra kažkada apie Niujorką dainavo – „jei pavyks čia, pavyks bet kur“. Tikėdamiesi, kad jiems pavyks, kasmet į šį niekuomet nemiegantį miestą atvyksta tūkstančiai žmonių. Tai – istorija apie du iš jų.

Barlou – talentinga balerina, nutarusi siekti savo svajonės Amerikos menų šventovėje Niujorke. Deja, pirmasis susidūrimas su šios šventovės realybe nėra labai malonus: didžiulę patirtį turinti baleto mokytoja Oksana atvirai pasako, kad Barlou iki tobulybės dar labai toli. Nurijusi nuoskaudą, mergina nutaria nepasiduoti ir dalyvauja atrankoje į naują Brodvėjaus šokio spektaklį. Jo režisierius Zanderis (akt. Thomas Doherty) atkreipia dėmesį į Barlou ir ji atrenkama repeticijoms.

Po poros dienų prie besiformuojančio spektaklio atlikėjų branduolio prisijungia talentingas pianistas Čarlis, kaip ir Barlou, į Niujorką atvykęs siekti savo svajonės. Tarp jaunuolių netrukus užgimsta simpatija, tačiau merginai neabejingas ir Zanderis. Barlou netrukus pasijunta įsipainiojusi į meilės trikampį. Tuo tarpu spektaklio repeticijos vis labiau intensyvėja, krūviai didėja ir tiek Barlou, tiek Čarlis nelabai turi laiko kam nors kitam. Darbas iki devinto prakaito, nuolatinis stresas, konkurentų išdavystės ir bekompromisė kova pareikalaus iš jų visų jėgų.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.