Drama, Trileris, Komedija
N-16

IŠANKSTINĖ PREMJERA. Šventovė Sanctuary

Amžiaus cenzas: N-16
Sukurta: JAV
Režisierius: Zachary Wigon
Vaidina: Christopher Abbott („Pirmas žmogus“, „Tai pasirodo naktį“), Margaret Qualley („Vieną kartą Holivude“, „Kieti bičai“)
Trukmė: 1 Val. 36 min.

Kviečiame pasitikti vasarą su karščiausia mėnesio (o gal ir visos vasaros?) premjera – režisieriaus Zachary Wigon aistringo siautulio kupina „Šventove“ (org. Sanctuary). Kraujas kais, įtampos bus, todėl atsigaivinti kviesime su specialiai Downtown Food Hall priderintu jausmingu kokteiliu.

Seanso cenzas: N20 (jaunesni asmenys nebus įleidžiami)

Bilieto kaina: 12€ (kino bilietas + gėrimas)

Apie filmą:

Žaidimas jo. Taisyklės jos. Halas (vaidina Christopher Abbott) yra naujos kartos turtuolis, kuriam sėkmė šypsosi ir toliau. Rebeka (vaidina Margaret Qualley) – elitinė eskorto mergina, kuri žaidžia Halo sugalvotus dominavimo žaidimus. Spektaklis rutuliojasi įtraukiančiai ir spinduliuoja nesuvaidintu seksualumu, tačiau situacija kardinaliai keičiasi: Rebeka sužino apie Halo ateities planus, kurie jai absoliučiai nepatinka. Žaidimas tęsiasi toliau, bet riba tarp jo ir realybės nebeegzistuoja. Mūsų herojai vis labiau klimsta savo jausmų ir kūnų labirintuose, o tikrasis žaidimas prasideda tada, kai nusimetamos visos vaidmenų kaukės. Koks bus finalas ir kas tikrasis šio aistringo siautulio valdovas?

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.